Архив загрузок

Стих из Библии..


Асоціація Новомедіа
Когда облака будут полны? Печать E-mail
Автор: Едуард Сівець   
16.07.2010 19:04

doxd_mini.jpgМи очікуємо як правило від Бога, щоб Він проводив якусь роботу. Щоб потужна дія благодаті, явилася для грішників, які б після побаченого і пережитого не могли зробити інакшого умовиводу, як тільки прийняти спасіння від Господа.

Для п'ятидесятника майже заповітною є думка, що настане час за нашого життя, коли стане відбуватися пророцтво "останнього дощу". Коли для великого кола сторонніх слухачів стане зрозумілим повеління Бога до людей "всем повсюду покаяться".

 
На що здатна образа Печать E-mail
Автор: Едуард Сівець   
18.10.2009 02:00

В цій статті ми будемо розмірковувати про.. Христа розп’ятого, а саме про те, від чого Він нас звільнив, тобто від гріхів. І один з них, на якому ми зупинимося більш детально – це образа.

Образа, як і будь який гріх, має негативні наслідки. Це всім відомо.

Образа не такий великий гріх, щоб на ньому зауважувати цілу проповідь. Якщо відверто – то так, гріх не сильно великий, з ним можна боротися, і легко його полишити.

Але основна річ, яка мене змусила говорити на цю тему, це не сам гріх образи.

 
РОЗПАЛЮВАННЯ РЕЛІГІЙНОЇ ВОРОЖНЕЧІ УКРАЇНСЬКИМИ ЗМІ Печать E-mail
Автор: Едуард Сівець   
24.11.2008 02:00

В неділю 23 листопада о 18:45 на каналі ICTV у програмі «Факти тижня з Оксаною Соколовою», був сюжет з гучною назвою на зразок «СЕКТАНТИ ПРИНОСЯТЬ В ЖЕРТВУ ЛЮДЕЙ»

В якому бабуся, через тілесні ушкодження позбавила онука життя. І високо кваліфікована журналістка (не вловив ім’я) після свого «заказного розслідування» однозначно встановила – це сектанти принесли дитину в жертву, і це своє відкриття розповіла на всю країну у вечірньому ефірі.

Наштовхнуло перспективну Агату Крісті на цю думку те, що в бабусі в шухляді знаходилася брошурка релігійного змісту, а сусіди сказали, що до неї заходили сектанти. Ось ці беззаперечні факти і стали «ключиком» до викриття жахливого культу, причому міліція, яка веде кримінальну справу з приводу інциденту, цього навіть близько не здогадується.

 
Многое может усиленная молитва праведного Печать E-mail
Автор: Генадий Думанский   
14.01.2010 16:10

liven.jpgПредлагаю расмотреть два места из Священного Писания.

Первое место - мы каждый раз произносим в молитве «Отче Наш», когда ученики просили Иисуса Христа научить их молиться и Он дал им эту молитву, слова: « Да будет воля Твоя и на земле, как на небе» (Матф.6:10).

И другое место – послание св. ап. Иакова 5: 16-17: «… много может усиленная молитва праведного. Илия был человек подобный нам, и молитвою помолился, чтобы не было дождя: и не было дождя на земле три года и шесть месяцев; И опять помолился: и небо дало дождь, и земля произрастила плод свой»

 
Цена времени Печать E-mail
Автор: Неизвестен   
24.07.2009 19:02

Минуты. Странная валюта –
Особый счёт к ней, личный курс,
Неоценённая как будто
И ненадёжная, как трус.

Мы ловим время словно рифмы,
И всё спешим, спешим, спешим,

И продолжаем строить мифы,
Так ничего и не решив.

 
От избытка сердца... Печать E-mail
Автор: Михайло Готра   
29.08.2008 15:23

Слава Богу, за даний час і за те , що сьогодні ми маємо служіння, де можемо прийти, наповнити своє серце чистим, святим, правильним, як апостол Павло нам радить, - бути завжди наповненими.

***

Щоби наповнити серце людини, на те завжди претендує або Бог, або сатана. Бог зі своєї сторони пропонує наповнити серце людини чистим, святим, праведним, а сатана хоче наповнити людину скверним, нечистим, неправедним, понизити гідність людини.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 4

: , ,  , ,    . .com  : ,   ,  . . . .  .  . .    .