“Ходімо і вийдемо на гору Господню…, і Він буде навчати доріг Своїх нас, і ми будемо ходити стежками Його»  – саме під таким гаслом була проведена ІІ регіональна конференція викладачів недільних шкіл. Відбулася вона 8 травня в церкві «Світло для світу» м. Хмельницького. Цей захід відвідало близько 250 чоловік, а саме: з Тернопільської, Рівненської, Дніпропетровської, Вінницької, Житомирської та Львівської областей.

Генадій Думанский розпочав служіння та  звершив молитву за всіх присутніх. На конференції був присутній альпініст. Який розповів, що для того , щоб звершити сходження, потрібно тренуватися близько 4 місяців. А чи готуємось ми з такою відповідальністю до служіння?

«Для чого підніматися на гору, можна й внизу постояти,– відмітив П. Жмур та додав, – але з вершини ти можеш побачити те, що ніколи не побачиш в долині» На вершині ми бачим цілий пейзаж, цілу дорогу, а не їх половину. Не потрібно зупинятися біля підніжжя, як інколи роблять деякі. Потрібно рухатися вперед. 

У другій частині конференції А. Вакалюк відмітив: «Ми не звикли сприймати скорботи, як благословіння» Але проблеми та труднощі загартовують, допомагають надіятись на Бога, а не на себе. Для того щоб  дійти до гори потрібно пройти долину.  «Ті, що через долину плачу переходять, чинять її джерелом, і дощ ранній дає благословення!» (Пс.83:7)

Альона Коваленко та Віталій Твердохлібом провели форум . На якому кожний бажаючий ділився досвідом. Були також проведені показові уроки для 3-х груп: молодшої, середньої та підліткової. Де Анна Твердохліб, Тетьяна Читова та Леонід Собко – показували свою майстерність та підхід до дітей.

p_zhmur.jpgВажким є труд займатися з дітьми. На викладачів лягає відповідальність прививати дітям насамперед любов до Бога, до церкви та до істини.

Також відмітити хочеться  оркестр, який урочисто зустрічав гостей на вулиці. Варто подякувати і поварам за смачний обід, та всім учасникам конференції.

Проведення подібних конференцій дає змогу викладачам здобувати нові знання. Об’єднуватися в молитві, підбадьорювати один одного. Тому, як висловився один з учасників цієї зустрічі, подібні заходи повинні проводитися частіше.

“Конференції такого рівня і маштабу є дуже важливі для відділу недільних шкіл вцілому і для кожної церкви, делегати якої взяли в ній участь, зокрема. Адже обмін досвідом, який відбувається на таких заходах, обмін матеріалами і технологіями між вчителями недільних шкіл привносять нову струю в функціонування недільної школи церкви. А це в свою чергу благочинно відображається на наших дітях, яких ми хочемо навчити християнському способу мислення, допомогти у цьому батькам.” – відмітив голова відділу недільних шкіл нашого обєднання Павло Жмур

Благословінь вам Господніх!

 

Фото

Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело