Нарешті це сталось!!! Подія, яку чекали сотні християн, яку бачили через роки, яку уявляли та просили у Бога, відбулась!

12-14 листопада у церкві «Світло для світу» м. Хмельницького члени церкви та гості раділи з приводу відкриття та посвячення нової будівлі церкви для Господа. Бог рясно благословив всі 3 дні служінь. Погода була по весняному сонячна та тепла!

Все розпочалось у п’ятницю. Цей день був присвячений гостям, які співом та проповідями вітали присутніх. Служіння відкрив хор з с. Смотрича піснею «Великі та дивні діла Твої, Господи». І дійсно всі присутні (а це християни з Хмельницької області, та інших областей України, Норвегії, Німеччини, Сполучених Штатів) не втомлювались дивуватися Божій милості до церкви. Брати з Норвегії привітали помісну церкву з цією визначною подією. Друзі з Німеччини також ділились своїми талантами. Після благословенного служіння гостей частували смачною вечерею.

siveqP.jpgНаступний день , 13 листопада, був Днем Подяки. Подяки не тільки за плоди земні, але і за плоди, що проростуть у Царстві Божому. Подяка за незчисленні милості Господа у будівництві церкви, подяка за дар спасіння, дар Духа Святого. Цей список можна продовжувати ще довго. Всі присутні разом натхненно величали Спасителя. «Господу всі поклонімося» заспівав хор під звуки оркестру. Ця музика наповнила серця незвичайною радістю спасіння та подяки Єдиному!

Пастор Павло Сівець коротко розказав історію церкви, яка була насаджена Господом ще у 1947 році. Спочатку кілька ditky.jpgчоловік збирались у невеличкій хатинці на Заріччі, потім робили зібрання у приватних помешканнях. З 1994 року протягом 15 років церква проводила зібрання в тісній палатці по вул.. Високій. Ці часи минули і тепер Господь подарував прекрасний храм! Зараз присутні бачать лише вершину айсберга, а внизу величезна праця, нерви, переживання, молитви, пости, боротьба, щоб збудувати Храм Господу, який гідний усієї слави!

Великий подарунок від Бога це також наші дітки. І ці «подаруночки» також хотіли воздати славу Всевишньому. Дітки різних груп недільної школи церкви «Світло для світу» радували присутніх цікавими віршиками про дари землі – хрумкі огірочки, пекучі зубчики часнику, солоденьку диню, соковиті груші, стиглі вишні, тощо. Дитячий хор весело співав «Я щасливий».

xatva.jpgСцена церкви була гарно та професійно прикрашена Божими дарами землі. Чудові композиції з овочів та фруктів, квітів та колосків говорили про велич Божого творіння! Біля кафедри встановили стіл на якому лежала величезна, солодка…Біблія! Це був 30-кілограмовий торт у формі Біблії, а на ньому шоколадом написані слова з Псалмів. Дійсно, Боже слово «солодше меду та крапель сотів».gBabiy.jpg

Після служіння Жнив усі члени церкви та гості спустились до банкетної зали для смачного обіду.

І ось настав останній, найголовніший день відкриття та посвячення храму. Церкву відвідали начальствуючий єпископ ОЦХВЄ України Георгій Бабій, єпископ Вінницької області Михайло Якобчук, єпископи Чернівецької області Григорій та Сергій Савчуки, єпископ Тернопільської області Володимир Гуменюк, служителі різних церков та інші гості.

Великий просторий зал не чекав такої кількості гостей. Людей, охочих прийняти участь у святковому служінні зібралось до 1500 чоловік. Бог був присутній у кожній промові, молитві та пісні. Його Свята присутність огортала християн. Господь Духом Святим звіщав Слова Божі. Все було урочисто та натхненно!

Своєрідною кульмінацією свята стала кантата «Молитва Соломона». Це твір з 7 частин, коли читач прочитував молитву Соломона перед освяченням храму та молодіжний хор самовіддано співав рядки з Божого Слова. «Молитву Соломона» народ слухав стоячи, полинувши думками в ті часи, коли в Ізраїлі будували храм Господу. Так, ми також хочемо, щоб тут знедолені знайшли спокій, щоб грішники знаходили тут прощення, щоб кожен, хто буде молитись тут знайшов відповідь на свої благання!

gDumanskiy.jpgВедучі зібрання розказували історію будівництва у віршах, які були спеціально написані до цієї події Іриною Світак. Сказане було підкріплено кадрами з праці християн на будівництві церкви «Світло для світу», коли від пустиря та чагарників і болота повстав величний храм Господу!

Під час молитви посвячення всі служителі вознесли руки до неба і просили Господа, щоб Його присутність завжди molytva.jpgбула у цій церкві, щоб грішники каялись, хворі одержували зцілення для душі та тіла. Слава Господня наповнила храм!

В кінці служіння служитель церкви Геннадій Думанський призвав людей знайти примирення з Богом. І слава Богу, Господь торкався людей Духом Святим. За два дні служіння 15 людей виявили бажання служити Воскреслому! Ми молимось, щоб це бажання укріпив Господь і перші кроки до Господа були твердими! Тому що найголовнішим завданням церкви є кликати людей до спасіння!

 

 

Дивіться повну фотовибірку події  Відкриття Дому Молитви у церкві "Світло для світу" у нашій фотогалереї

 

Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело