Статті

Когда облака будут полны?

Ми очікуємо як правило від Бога, щоб Він проводив якусь роботу. Щоб потужна дія благодаті, явилася для грішників, які б після побаченого і пережитого не могли зробити інакшого умовиводу, як тільки прийняти спасіння від Господа.

Для п'ятидесятника майже заповітною є думка, що настане час за нашого життя, коли стане відбуватися пророцтво "останнього дощу". Коли для великого кола сторонніх слухачів стане зрозумілим повеління Бога до людей "всем повсюду покаяться".

Статті

Многое может усиленная молитва праведного

Предлагаю расмотреть два места из Священного Писания. Первое место - мы каждый раз произносим в молитве «Отче Наш, когда ученики просили Иисуса Христа научить их молиться и Он дал им эту молитву, слова: Да будет воля Твоя и на земле, как на небе (Матф.6:10). И другое место – послание св. ап. Иакова 5: 16-17: много может усиленная молитва праведного. Илия был человек подобный нам, и молитвою помолился, чтобы не было дождя: и не было дождя на земле три года и шесть месяцев; И опять помолился: и небо дало дождь, и земля произрастила плод свой

Статті

На що здатна образа

В цій статті ми будемо розмірковувати про.. Христа розп’ятого, а саме про те, від чого Він нас звільнив, тобто від гріхів. І один з них, на якому ми зупинимося більш детально – це образа.

Образа, як і будь який гріх, має негативні наслідки. Це всім відомо.

Образа не такий великий гріх, щоб на ньому зауважувати цілу проповідь. Якщо відверто – то так, гріх не сильно великий, з ним можна боротися, і легко його полишити.

Але основна річ, яка мене змусила говорити на цю тему, це не сам гріх образи.

Статті

Цена времени

Минуты. Странная валюта –
Особый счёт к ней, личный курс,
Неоценённая как будто
И ненадёжная, как трус.

Мы ловим время словно рифмы,
И всё спешим, спешим, спешим,

И продолжаем строить мифы,
Так ничего и не решив.

Статті

РОЗПАЛЮВАННЯ РЕЛІГІЙНОЇ ВОРОЖНЕЧІ УКРАЇНСЬКИМИ ЗМІ

В неділю 23 листопада о 18:45 на каналі ICTV у програмі «Факти тижня з Оксаною Соколовою», був сюжет з гучною назвою на зразок «СЕКТАНТИ ПРИНОСЯТЬ В ЖЕРТВУ ЛЮДЕЙ»

В якому бабуся, через тілесні ушкодження позбавила онука життя. І високо кваліфікована журналістка (не вловив ім’я) після свого «заказного розслідування» однозначно встановила – це сектанти принесли дитину в жертву, і це своє відкриття розповіла на всю країну у вечірньому ефірі.

Наштовхнуло перспективну Агату Крісті на цю думку те, що в бабусі в шухляді знаходилася брошурка релігійного змісту, а сусіди сказали, що до неї заходили сектанти. Ось ці беззаперечні факти і стали «ключиком» до викриття жахливого культу, причому міліція, яка веде кримінальну справу з приводу інциденту, цього навіть близько не здогадується.


Джерело