Новини

60 Церков Хмельниччини долучилися до всеукраїнського молитовного марафону

Триває Всеукраїнський марафон посту та молитви за Україну. На початку квітня до молитви долучилася Хмельницька область: Молитовний марафон охопив понад 60 церков та понад 4000 осіб. Так, участь у молитовному пильнуванні взяли представники Церкви євангельських християн-баптистів, Української церкви Читати…

Новини

Три дні під «відчиненим небом»

 Музично-поетичний фестиваль «Симфонія душі» в місті Хмельницький зібрав під «відчиненим небом» близько 1500 осіб на три дні. Про злиті благодать та рясне благословення читайте далі.

 

Осіння пора зазвичай характеризується меланхолійним настроєм, мінорним тоном та депресивним станом, але не в християн. Сотні віруючих із різних куточків України в цю пору зібрались в місті Хмельницький задля спільного прославлення Божого імені.

«Ось я бачу відчинене небо», – саме такі слова промовив перший мученик за віру, Стефан! Його слова й стали девізом фестивалю. Делегації з різних областей та близького зарубіжжя зібрались під одним дахом з метою віддати славу Богові. Всі учасники  мали змогу не просто побачити «відчинене небо», але й перебувати в присутності того, хто живе там вічно. Ісус Христос наповнив приміщення молитовного будинку Церкви «Світло для Світу» своєю милістю та благодаттю, злив рясним дощем наповнення Духа Святого!

Відкривав фестиваль молитвою за благословення народу єпископ Геннадій Думанський.

Але не будемо про все й одразу!


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Джерело