“Але, як справляєш гостину, клич убогих, калік, кривих та сліпих, і будеш блаженний, бо не мають вони чим віддати тобі, віддасться ж тобі за воскресіння праведних!” Лук. 14:13-14

Господь Ісус повчав своїх учнів цими словами. Ці слова лунають до нас і сьогодні. Нашому Учителю були дуже дорогі всі знедолені, вбогі люди та ті, які мали фізичні немочі. Чому так? Христос був лагідний серцем, мав велике співчуття. Ісус впродовж Свого земного життя завжди приділяв увагу нещасним та хворим. Він ніколи не проходив повз сліпого, кривого та розбитого серцем. Ми – християни – хочемо набути Христових почуттів та мати те ж щире співчуття до таких людей.

На жаль, у нашому суспільстві люди з особливими потребами є часто забутими. Їх незручно іноді помічати, деяким людям неприємно бачити фізичні вади. Коли люди, уражені інвалідністю помічають ці льодяні погляди, неприкриту зневагу, а іноді, навіть огиду, вони замикаються у чотирьох стінах, не хочуть нікого бачити, а часом і зважуються на незворотній крок до самогубства.
10 січня у церкві “Світло для світу” відбулось Різдвяне свято для діток-інвалідів та їх сімей. Зважаючи на погодні умови та поширення сезонних хвороб, не всі запрошені змогли прийти на цей захід. Близько 20 сімей відвідали це свято. Дітки, що прийшли у церкву “Світло для світу” мали різноманітні хвороби та порушення – ДЦП, синдром Дауна, різні генетичні порушення, слабочуючі дітки, з вадами серця та ін. Іх привели батьки, бабусі, дідусі, няні.
Молодь та діти церкви приготували захоплюючу різдвяну виставу про бабусю, яка не знала, що таке справжнє Різдво. Цією казкою ми намагались донести, що Різдво це не тільки кутя, ялинка та інші святкові атрибути. Найголовніше – пам’ятати про смиренний прихід Ісуса Христа на нашу землю, для того, щоб дати прощення та радість усім людям.
Молоді брати та сестри співали різдвяних пісень, і всі присутні гості – дорослі і малі – охоче приєднались до співу. Валерія Осмолян розказала різдвяний вірш, Віка Дзивульська заспівала про прихід Месії.
Після цього діти та батьки з радістю почали займатись святковим рукоділлям – виготовляли Різдвяну листівку. Нам було дуже приємно бачити непідробний інтерес та завзяття у наших гостей. Листівки вийшли на славу!
Після натхненої роботи дітки та дорослі пригостились солодощами та фруктами. Атмосфера була дуже приємна та невимушена. Ніхто не поспішав додому!

Після загального фото, дітки отримали солодкі різдвяні подарунки. Батьки та бабусі щиро дякували за це свято. Одна мама поділилась, що отримала море приємних емоцій і навіть не сподівалась на такий прийом. Інші були вражені щирістю та любов’ю християн.

Але подяки нам не треба, ми всі вже були благословенні щирими посмішками дітей та їх батьків, і серця наші були готовими далі йти і нести людям добро та Христову любов…

 Фото

Дивіться повну фото-підбірку події в альбомі “2010-01-Рождество для детей с особыми нуждами”


Напишіть відгук


Джерело