30 квітня молодь церкви «Світло для світу» відвідала м. Вінниця. Зустрівшись в таборі «Джерело любові», всі вирушили до лісу, який знаходився неподалік. Розташувавшись на галявинці біля річки, бажаючі мали змогу пограти в різноманітні спортивні ігри, поспілкуватися та поспівати. Також поласувати смачними шашликами та печеною картоплею. На завершення дня всі зібрались біля вогнища, де прославляли піснями Небесного Батька.

Недільне служіння розпочалось радісно та незвично. Воно було приурочене святкуванню Воскресіння Христового. В програмі взяли участь: хор, оркестр, група, які своїм співом та музикою налаштовували всіх присутніх на поклоніння Богу.

В віршованій формі були відображені події останніх днів Христа: таємна вечеря, молитва в саду Гефсиманському, зрада, судилище, побої, хрест та Голгофа. Кожен подумками міг лише уявити ціну, яку заплатив Ісус за наше вічне життя.

Заключне слово промовив Г. Думанский, єпископ Хмельницької області.. Після молитви та привітань Хмельничани підкріпились смачним обідом та поїхали додому.

Велика вдячність організаторам, братам та сестрам Вінничанам, за теплий прийом та хороші спогади. Нехай Вас рясно благословить Бог!

 

Фото

Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело