Чи траплялось вам коли-небудь насолоджуватись справжніми морськими пригодами? А от учасникам цьогорічнього літнього дитячого табору це вдалось! Позаяк із 16 по 24 липня у мальовничому куточку Хмельницької області увосьме відбувся християнський дитячий наметовий табір.

Сюди з’їхалися діти і молодь із Хмельницької та їнших областей України. У таборі взяли участь близька 90 учасників віком від 5 до 20 років, яких на час відпочинку урочисто посвятили у «юнги».

Чому саме у юнги? – тому що завданням цьогорічнього табірного життя було пізнаня і дотримання християнських цінностей у бурхливому життєвому морі.

Організатори табору поєднали відпочинок дітей і молоді із навчанням: щодня кожна група юнгів мала годинний біблійний урок, ранкові і вечірні богослужіння, де зазвичай самі діти прославляли Господа співом та грою на музичних інструментах, розповідали вірші, показували постановки, розгадували загадки. Крім того, майже щовечора на богослужіння приїздили гості, які проводили пізнавальні християнські бесіди із учасниками табору.

Особливо популярними серед юнгів були мандрівки по острову, міжтабірні ігри. Їх метою було закріпити в цікавій формі почуте під час біблійного уроку. У справжнє театралізоване дїйство перетворювалась у таборі і ранкова зарядка! Чи не щоранку юнги і матроси долучали до неї «іноземних гостей»: різноплемінних аборигенів, гостей з Японії, мандрівників. Гості колоритно демонстрували свої національні особливості у …ранкових вправах!

Хотілося б сказати про майстер-класи з рукоділля. Здавалося б, суто дівоча справа! Проте вона привернула увагу і хлопців. Хлопці так само раділи з успіху своїх витворів як і дівчата. На художніх уроках кожен мав можливість відкрити свій безумовний творчий потенціал.

«Звичайно, головним завданням організації нашого табору було щедро посіяти зерна любові та довіри до нашого Господа і відкрити дітям Слово Боже », ділиться своїми міркуваннями один з організаторів табору Славік Януш,- «Очевидною була повна творча і фізична віддача працівників табору для звершення справи Божої. Проте найбільше вражала праця Духа Сятого в серцях дітей – у визнанні ними імені Христа, прагненні до спілкування з Богом, молитвах покаяння. І Бог прославив Себе у відповідях на молитви дітей: про погодні умови, про зцілення, про хрещення Духом Святим. Знаю, що праця Духа Святого в цих юних серцях буде продовжена й після завершення нашого табору»- підсумував Славік Януш.

 

Фото

Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело