«Хай небо радіє і хай веселиться земля… бо гряде Господь… Він за справедливістю буде судити вселенну, і народи по правді Своїй!» (Пс 95:11-13)

   Такий напис на центральній стіні церкви у м. Тернопіль по вул. Лєпко спостерігало більше 200 молодих християн 10 квітня 2010 року. Молодь церкви «Світло для світу» також було запрошено на молодіжну конференцію у Тернополі, на яку з‘їхалися молоді християни з усієї області, а також зі Львова, Волині. Щирі та повчальні проповіді, гарячі молитви, Божа присутність не залишили байдужим жодне серце.

   Протягом всього дня розглядалися актуальні питання, серед яких: підготовка нашого серця для отримання Господнього благословення; покій у Господі; видимі і невидимі речі у нашому житті і наша увага до них; завіт із Богом та сумлінне виконання Його заповідей, спілкування і єднання із Богом в Дусі Святому; лицем до лиця із Богом.

   Молодь славила Бога піснями, віршами. Кожна із запрошених церков підготувала виступи для прославлення нашого Творця.

   «Господь постійно випробовує нас. Слід пам‘ятати про те, що час швидко збігає, і що це останній час… Бог чекає і бажає, щоб ми стали до Нього лицем до лиця, один на один. Збудуй свого ковчега і запроси Ісуса Христа у своє серце» – такими були слова останнього проповідника, Володимира зі Львова.

   Молодь! Ми – молодий виноградник Нашого Небесного Батька, ми ростемо на одній лозі і пішли від одного коріння. Час – останній. Праця, Духовний зріст, молитви, піклування один про одного, покаяння неспасених і багато іншого чекає від нас Господь задля того, щоб Його врожай був рясним, а ми – благословенні. Зробимо наше молоде життя більш змістовним?

   p.s. Ми дуже вдячні тернопільській церкві за гостинність, за працю та смачний обід. Чекаємо в гості тепер до нас!

Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело