Біблія розповідає нам правдиві історії, коли народ Божий постився і молився за свою долю. Одна з таких історій, історія про Естер і задум Гамана знищити єврейський народ. І тоді молитва змінила хід історії.

   Вибори президента в такий не легкий для країни час, це подія дуже значуща. Подія яка породжує в серцях людських острахи, переживання, можливо надії… Але віруючі люди мають окрім власних пересторог і сподівань ще Небесного Батька, в руці якого усі шляхи земних людей.

Від так субота була оголошена днем посту і загальної молитви за долю України, за Боже благословення і продовження безмежної милості Божої, яку Він посилав нам до цих пір.

Центральне служіння було проведене в церкві «Світло для світу». Народ господній з усієї області, з різних церков, різних протестантських течій зібрався щоб в однодушній молитві молити про допомогу Того, у кого всі шляхи людські.

На відміну від інших зборів громадян, церква не агітує за політичні сили, тому що ми розуміємо «Водні потоки цареве це серце в Господній руці: куди тільки захоче, його Він скеровує». Пр.21:1

Але молитва праведних, це дієва сила. І тому найкраще що може зробити віруюча людина для своєї церкви, свого міста, свого народу, своєї держави – це молитися до Бога.

Протягом всього зібрання, Бог звертаючись до Церкви зауважував легковажність і безпечність народу Свого. Дух Святій говорив про нелегкі часи які чекають на Церкву, але смирення і молитва наша, цілковите покладання на Бога – допоможе вистояти і пройти крізь сльози і негаразди.

    Світ змінює не політика, не економіка, чи то культура… але світ змінює молитва, посилена молитва праведного!

 Фото

Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело