Перше урочисте богослужіння в новому домі молитви

… ибо проходят быстро, и мы летим. (Пс.89:10)

Але у цьому швидкоплинному польоті що має назву – життя, трапляються поодинокі зупинки, які варто описати детально.

Так, 21-го грудня, відбулося перше святкове служіння у новому домі молитви нашої церкви.

А події які цьому передували ще так недалеко в історії…

Весна 2006 року спонукала прокинутись не тільки природу… В кінці березня було оголошено перший «суботник» для прибирання території, яка передбачалася Богом під будівництво нового храму.

Тоді й була направлена до Бога перша молитва з того місця, в якій лунало прохання про благословення всього ходу будівництва.

Земля яку вкривав високий очерет і немов би Біблійний рай зрошувалася трьома джерелами почала видозмінюватися під наполегливою працею братів та сестер.

Ще свіжа в нашій уяві картина, коли для прокладення контурів майбутньої споруди за допомогою мотузки, потрібно було косою прокладати напрямок в двохметрових хащах очерету.

Але ці нові для нас заняття, піднімали віру в людях. Спонукали людей до жертовності і самовідданості.

Потяглися довгі каравани вантажівок, які звідусіль везли землю для вирівнювання, площі під основну споруду. А землі потрібно було ще ой як багато… але минуло літо, і всі здивовано констатували як понад 1200 вантажівок ґрунту надали рельєфу необхідних форм.

Окремими переживаннями був сповнений процес забивання вісімдесяти палів (сваїв), необхідність точного їх розміщення.

Але ще за довго до початку цього, почали вивіз цегли якої пішло до пів мільйона штук. І у всіх цих ділах ми бачили руку Божу.

Копання фундаменту і монтаж опалубки межував з морозами, але було вирішено не припиняти будівництво, і бувало таке, що щойно залитий фундамент доводилося накривати ковдрами, немов меле дитя, щоб не змерзло в ночі… І до початку 2007 року фундамент був готовий…

Дитя росло, і на річницю початку будівництва, було зведено перший поверх.

По закінченню другого поверху, почалися нелегкі зварювальні роботи по спорудженню конструкції яка мала тримати дах. Далі накриття і паралельне утеплення і оздоблення стін назовні.

І зимовий сезон 2007-08 років вже сміливо використовувався в повну міру на внутрішні роботи.

Також було багато праці яка наче б то не сильно помітна, але яку необхідно було комусь робити…

Окремо слід відмітити і функціонування кухні, яка за час своєї праці змінила декілька місць, але жодного разу, жоден робітник не залишився голодним.

Літо-осінь 2009 року були майже цілковито витрачені на підготовку центрального залу, кімнат та коридорів, які необхідні для початку проведення богослужінь.

І ось настала та довгоочікувана мить… Різдво Христове… і до нього приурочене «різдво» молитовного будинку.

Великий зал, який би мав вмістити усіх бажаючих – виявився замалий, для тої кількості людей, які забажали бути свідками першого урочистого богослужіння.

Понад 1200 людей, стали свідками свята. Радісні обличчя, щирі молитви, прекрасні пісні і натхненні проповіді були виголошені у славу Того, Хто згодився народитися у грішному світі, щоб ми мали життя.

Ми щиро вдячні тим, хто доклав своїх зусиль до справи будівництва. Хто жертвував час, кошти, сили… хто відчував Божий поклик в своєму серці.

Нашим добрим друзям, братам та сестрам в Сполучених Штатах, в Німеччині, в Норвегії, Росії. Благослови всіх Вас Бог.

Ви завжди будете очікуваними гостями в нашій церкві, тому що об’єднавча сила любові Господньої з’єднала нас на Голгофі, і незалежно від місця нашого проживання на землі, Вітчизною нашою завжди буде небо.

Благословенного Вам Різдва Христового…

Плідного Нового Року…

Усе нехай буде для слави Божої!

Фото з різдвяного служіння

Більше фото дивіться в нашій фотогалереї, в альбомі Різдво 2009

Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело