Свято Христового воскресіння є символом усього християнства. Бо як казав апостол Павло: «Коли ж бо Христос не воскрес, тоді віра ваша даремна…». Воскресіння Христа, який переміг смерть дає нам тверду надію на вічне життя.

   Кожний раз у цей день ми маємо можливість більше зрозуміти, якою ціною нам дароване спасіння. Яку ціну заплачено, щоб наші гріхи було прощено.

   Серце наповнюється подякую Господу за цю незаслужену милість, на очі навертаються сльози і наше єство наповнюється бажанням жити свято.

   У церкві «Світло для світу» 4 квітня відбулося урочисте святкування з приводу цього свята. Кожен хотів по своєму відати хвалу Ісусу: оркестр грою на музичних інструментах, хор та група співом на Пасхальну тематику.

   З кафедри лунали проповіді, які давали змогу зрозуміти все що витерпів Христос. Та як багато значить Його жертва для християн всього світу. Поки ми тут на землі нам не збагнути до кінця значимості жертви, яка була принесена Ісусом на хресті.

   Все минає та змінюється, одні народжуються, інші помирають і пам’ять про все стирається з плином часу. Але жертва Христа, Його подвиг Голгофи – він не підвладний часу. Він завжди надихає і надихатиме Його вірних послідовників.

    З світлим святом Христового воскресіння! ХРИСТОС ВОСКРЕС!

{morfeo 2}


Напишіть відгук


Джерело