Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким. (Матф.19:14)

   Як важливо у наш час виховувати дитину у християнських традиціях, прививати любов до Бога, людей, до правди.

    5 квітня 2010 року християнська церква «Світло для світу», у другий день святкування Пасхи, проводила богослужіння, в якому брали участь діти.

Різні вікові категорії діток: дошкільнята, початкові класи, школярі підготували разом із викладачами недільної школи хорошу святкову програму, в якій лунали пісні, хорові співи, прославлення Бога віршами, щирі дитячі проповіді. Маленькі проповідники доносили до нашого відома серйозні істини про прощення один одному та про велику жертву Ісуса Христа, про яку треба пам‘ятати та шанувати її, проводячи своє життя у святості.

    На виставковому стенді в холі можна було побачити дитячі шедеври, зроблені власноруч на тему Христового воскресіння: малюнки, фігурки із пластиліну, муляжі Хрестів на Голгофі, витвори із бісеру.

    «Коли ще в студентські роки ми ходили в православний храм святити паску і казали «Христос воскрес!» – в мене текли сльози, бо вже тоді Бог торкався мого серця» – поділився своїми спогадами один із проповідників. І дійсно, що для людей зараз Пасха: освячення святкового калача, верби та яєць? Ми повинні бути як діти, щирі у своїй вірі та вільні від гріха; як діти, які люблять Ісуса Христа воскреслого із мертвих!

Фото

 {morfeo 3}  

Дивіться також повну фото підбірку


Напишіть відгук


Джерело