7 cічня – свято Різдва Христового. Вже два тисячоліття лунає радісна ангельська пісня « Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!» (Лук.2:14). Сам Бог прийшов на землю, щоб відновити правду і відкрити людині шлях до вічного життя. Але часто люди не замислюються над змістом цієї події.

Так у церкві «Світло для світу» відбулося святкове служіння присвячене цій знаменній події. Перевагу в служінні надали дітям.

Дещо хотілося би згадати про недільну школу, яка існує при церкві. В ній навчається близько 100 дітей, які поділені на 5 груп за віком. Навчання проходить кожну неділю паралельно з вечірнім служінням.

 

І ось в цей святковий день ми мали нагоду подивитись на дітей, які приймали участь в програмі. Служіння розпочалось молитвою, далі присутні слухали проповідь, а потім кожна група виходячи, розповідала вірші від наймолодших віком 3-5 років до старших 9-10 років. Дитячий хор та діти сім’ї Білоусів також потрудились співом.
 
 « Із уст немовлят, і грудних дітей, учинив Ти хвалу » (Матф 21:16) – дійсно так. З цих щирих, маленьких сердець неслася Богу хвала, а батькам була радість. На завершення дитячої програми єпископ Хмельницької області Думанський Генадій Вікторович закликав народ Божий до молитви за дітей.
 
Мудреці принесли до ніг Ісуса золото, ладан і смирну. А що до Його ніг приносимо ми? Тож давайте задумаємося над цим!
 
Різдво Христове нас завжди має спонукати до світлого, доброго і вічного. Нехай Господь надихає нас на християнську любов, єдність і мир. На цьому шляху нехай Віфлиємська зірка освітлює наш розум і веде до Нього.
 
Христос Народився! Славімо Його!
 
Фото
 
 
 
 

Напишіть відгук


Джерело