И беспрекословно – великая благочестия тайна: Бог явился во плоти, оправдал Себя в Духе, показал Себя Ангелам, проповедан в народах, принят верою в мире, вознесся во славе. (1-е Тимофею 3:16).

Мат. 2:1 Когда же Иисус родился в Вифлееме Иудейском во дни царя Ирода, пришли в Иерусалим волхвы с востока и говорят: 2 где родившийся Царь Иудейский? ибо мы видели звезду Его на востоке и пришли поклониться Ему. 3 Услышав это, Ирод царь встревожился, и весь Иерусалим с ним.

Ірод занепокоївся, злякався, засмутився. Ірод боявся втратити трон, а Юдея була неспокійна провінція і звістка про народженого царя який в людському розумі був визволителем від Риму, не минучи б підняла народ на повстання.

Детальніше розглянемо за кого люди вважали Ісуса

:

 

1. Визволитель від риму (як вже згадувалось).
2. Чи не теслі він син, матір і братів Його ми знаємо.
3. Що може бути добрим з Назарету
4. Міг бути добрим царем бо нагодував тисячі людей, перетворив воду в вино.
5. Навіть учні сподівались на вище сказане, але його смерть все розвіяла.

 

Підемо ловити рибу, вирішили повернутися до старого після смерті Ісуса.

Ким є Ісус для людей сьогодні:

1.Міф, легенда, велика людина, про Нього написана непогана книга. Та це було колись давно і до нас це немає ніякого відношення.
2.В день Його народження для декого період непоганого бізнесу, різдв’яні знижки.
3.Для дітей подарунки, захоплюючі дитячу уяву історії.
4.Хтось каже: в релігію не вдаюсь, але свято поважаю бо можна добре поїсти і випити, крім того держава, сприяючи цьому, дає вихідний день.
5.Для декого це ніби віра. Йдуть в церкву, там і хрестять немовлят, беруть шлюб. Та по задумці сатани Христос в їхньому житі займає далеко не перше місце.
6.Але є люди які щиро відкрили свої серця перед прийшовшим Христом, пізнали Його як свого господа і Спасителя і тепер про це анітрошки не жаліють. І до цієї категорії належимо ми з вами. За що велика слава Христу.

 

Для нас Різдво не є просто датами в календарі. Деколи турбуючись про земне бажаючи надати урочистості цьому святу, ми нітрохи не забуваємо про духовність цієї події. Величні дні, подарунок для людства від Небесного Батька. “…родит же Сына, и наречешь Ему имя Иисус, ибо Он спасет людей Своих от грехов их. (От Матфея 1:21)

Амен.

Категорії: Статті

Напишіть відгук


Джерело