На порозі Різдва так хочеться зібратися у дружній, теплій атмосфері та прославити Бога за смиренний прихід Ісуса на нашу землю. 18-19 грудня була чудова нагода провести благословенний час у церкві “Світло для Світу”. ІІ фестиваль “Симфонія душі” мав різдвяну тематику, багато пісень були про Дитятко на сіні, про Вифлиємську зірку та Святу ніч.

Починали служіння молодь церкви “Світло для світу”. Симфонічний оркестр разом з молодіжним хором зустрічали гостей. На цей раз порадував склад учасників оркестру – тепер в його складі предствавлені музиканти з 4 областей. Виконання музичнів творів та різдвяних мелодій було професійне та натхненне. А коли на сцену вийшли наймолодші учасники фестивалю –  хлопчики-сопілкарі, всі присутні, затамувавши подих, слухали різдвяну мелодію у їх виконанні. Прославлення було рясно благословенно Богом! Всі, хто відкрив своє серце назустріч Народженному, відчув Його святу присутність, і радість спасіння та мир, про які колись звіщали ангели пастухам над Віфліємськими полями. Було так солодко перебувати під рясним дощем Його багословінь!

“Ветерани” музичного служіння, гурт “Джерело” з міста Івано-Франківськ радо приймали участь у фестивалі. Брат Василь свідкував про своє навернення, як Бог з світського музиканта зробив служителя Господу.

Світлана Кучеренко прославляла Бога і віршованими рядками і піснею, яку Господь дав написати.

Проповідник Сергій Віньковський з Дніпропетвовська, благословенний євангелист,  ділився з молоддю роздумами на тему “Що значить жити життям з подостатком?” Він висвітлив 10 ознак, що вказують на те, що ти живеш саме таким життям, про яке говорив Ісус. Його проповідь складалась з двох частин і була проілюстрована цікавими прикладами з власного життя.

На обід всі були запрошені гостинними господинями до смачного столу.

По обіді служіння продовжили молодіжний хор церкви “Святої Трійці”, м. Вінниця та група прославлення. На музичних інструментах їм грали учасники інших колективів. Разом, натхненно вони величали Спасителя!

Після прославлення співаки та музиканти з різних міст прославляли Спасителя. Це гурт “Вибирай сьогодні” з Івано-Франківська, інструментальний ансамбль “Перлина” з Коростишева, родина Богомаз (Бердичів/Вінниця), родина Савчуків з Чернівецької області,  друзі зі Львова, Коростеня, Коломиї, вокально-інструментальний ансамбль з м. Староконстантинова та ін.

Проповідник Федір Петровський розкрив тему стереотипів у музичному служінні та детально відповів на найважчі, найбільш гострі питання щодо музики у церквах, базуючи своє бачення на основі віршів з Біблії!

Бувший рок-музикант Норайр з Вірменії поділився своїм свідоцтвом. Бог може зробити собі вірних поклонників з будь-кого, незалежно від минулого.

Проповідник Олександр Романюк закінчував перший день музично-поетичної конференції. Він вчив молодь ревно підходити до служіння Богу, нікого не копіювати, бути індивідуальними і шукати Божого керівництва. Він закликав братів та сестер до ревної молитви прославлення Господа!

Другий день був по-особливому благословенний! Євангелізаційний хор з м. Вінниці під керівництвом О.Шеремети урочисто почав служіння “Царь Царей, Великий Бог”. Проповідники викладали Слово Боже, співаки величали Спасителя! Друзі з Хмельницького, с. В.Кучерова, м. Красилів, Коростишів, м. Староконстантинова, та ін. невтомно трудились для Його слави піснями, віршами. Атмосфера в залі була невимушена, дружня і дуже благословенна! На призив до покаяння вийшли 7 чоловік. Нехай Господь їх дійсно благословить і укріпить їх бажання слідувати за Ним!

Після смачного обіду молодь зібралась для заключного служіння. Єпископ ОЦХВЄ Хмельницької області Геннадій Думанський закінчив фестиваль промовою та в молитві благословив молодь для плідної праці на ниві Божій.

Після служіння молодь весело провела час у спілкуванні на зимовій природі! Ніхто не хотів роз’їжджатися!

Віримо, що Бог і далі допоможе проводити такі конференції! Він достойний від нас усієї слави, і щоб рівень нашого служіння підвищувався з кожним разом!

З наступаючими святами! З Різдвом Христовим та Новим роком!

Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело