Понад тисячу присутніх з майже з усіх областей України та з закордону, мали змогу молитися, співати, слухати та радіти в присутності Господній.
Місяці посилених репетицій, посту та молитов вилилися у двох благословенних днях у Хмельницькому.
«Ми хочемо бачити Ісуса» – ці слова із Святого Писання зібрали поетів, співаків, композиторів, проповідників, музикантів та просто щирих християн.
Радісні відчуття кожної душі вилилися у співі гурту «Soli Deo Gloria» – «я не вижу Тебя, но я знаю Ты здесь» Прекрасні акорди симфонічного оркестру помісної церкви зливалися із натхненним виконанням зведеного хору Хмельницької та Вінницької області.

Поетичні рядки звучали із уст Вікторії Дзивульської, Валентини Морозовської, Евеліни Підкалюк та Ірини Світак.

Приємно було бачити в гостях колишнього учасника відомої християнської групи «Набат» В. Березовського із дочкою Вікторією. Оригінальним виконанням відзначилася сім’я Кірки із Молдови у складі двох братів та чотирьох сестер.
Центральною була проповідь Віктора Куриленка. «Для справжнього покаяння потрібно дві речі: залишити попередній шлях, та змінити образ думок» (Іс 55:7), це була ключова думка проповіді.

«Адже якщо не відбувається оновлення розуму, то повернення на попередні шлях, то лише питання часу. Не можливо мислити брудно, а жити чисто» підсумовував проповідник.

Перший день фестивалю завершився молитвою подяки Геннадія Думанського та піснею «Мосты любви», почергово виконаної кожним із учасників-співаків.
Потоки благословінь виливав Господь і другого недільного дня. Він говорив до сердець людей словами гостя із Закарпаття єпископа Івана Хрипти. «Без миру і світла ніхто не побачить Бога», – констатував Готра Василь, старший пресвітер Великоберезнянського району, Закарпатської області.

«Ми повинні шукати можливість, щоб побачити Ісуса», – говорив Валентин Опря на прикладі історії про Закхея. Свідоцтвом про велику Господню любов та милість поділилася Олеся Арбабаєва із міста Рибниця.

Ми не тільки хотіли побачити Ісуса, а й дійсно відчули Його перебування, наповнилися Його радістю, і у відповідь на слова Олександра Панчини: «Чи хорошо з Господом?», у кожному серці прозвучало тверде «Амінь».
До небес злітав фіміам хваління у виконанні зведеного хору Рівненської та Волинської області, зведеного молдовського хору та хору з міста Горохів.
«Есть смысл посвятить свою жизнь Богу» – і ці слова благословенного проповідника Віктора Павловича Куриленка із м.Слов’янська підтвердилися кожною хвилиною цього фестивалю.
Ми щиро сподіваємося, що більшість учасників все-ж побачили Ісуса і, за словами Геннадія Думанського, стали «как наполненные водою источники».
Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело