9, 10 та 11 квітня церква села Кам’яна, Чернівецької області, святкувала відкриття молитовного будинку. Богослужіння приуроченні відкриттю почалися в пятницю і закінчилися недільним вечірнім богослужінням. Під час цих святкувань церкву відвідало понад півтори тисячі людей і просторий дім молитви щоразу наповнювався повними радості людьми. Крім того всі учасники служіння мали змогу щоразу в церквоній столові мати гостинну вечерю.

   Розділити радість камянчан приїхало багато гостей. Окрім служителів з багатьох областей західної України, була делегація гостей з Польщі на чолі з єпископом Міхалом Явдиком.

   Богослужіння тривалісттю до чотирьох годин не залишили байдужим жодного присутнього. Проповіді, подяки Богу за можливість швидко звести просторе приміщення, багатоголосний спів у виконанні молодих братів радував слух присутніх.

   Заключною проповіддю всього святкового циклу було звернення обласного єпископа чернівецької області Григорія Савчука до братів та сестер, а також до невіруючих односельчан, яких чимало прийшло на відкриття. Також слово подяки євангельським християнам висловив голова сільської ради, адже наявність віруючих в селищі не може не відобразитися на моральних якостях населення.

   Ми ж хочемо приєднатися до чисельних побажань, які лунали під час богослужінь, і побажати церкві села Кам’яна швидкого наповнення молитовного будинку спасенними.

 

Фото

Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело