В ніч з 31 грудня на 1 січня  року хмельничани та гості міста святкували новий 2010 рік. Здавалось би, грандіозне довгоочікуване свято для усіх дітлахів, що чекали подарунків від діда мороза; жінок, які мали на меті похизуватися кулінарними здібностями та новими нарядами; чоловіків, які мріяли понабивати шлунки та підігріти кров спиртоносною рідиною… А далі змучений організм, травми, розбиті сім‘ї, оманлива надія на те, що загадані під бій курантів та дзвін келихів бажання збудуться, пуста віра в долю.

А де ж тут Бог?

Чому усі ці бажання не загадати Богові? Хіба не від народження Ісуса Христа ми починаємо новий відлік часу рік за роком? Чому у молоді на меті є якнайскоріше витримати чергу у супермаркеті та відкрити чергову пляшку алкогольного напою, щоб відчути смак свята? А хіба без цього свято не відчувається? Хіба це не та сама урочиста мить, коли Господь дарує ще один новий рік, для того, щоб удосконалити своє життя, своє ходіння перед Ним, проаналізувати усі свої поразки та перемоги, попросити пробачення, стати на вірну стежку?

Чому не почати новий рік, перші його секунди, хвилини у молитві? Чому не підбадьорити один одного вітаннями та словами вдячності просто за те, що ми разом, що ми можемо підтримувати один одного, що ми прямуємо до однієї мети? Як це приємно для Господа, коли молодь збирається разом для Його слави.

Молодь церкви християн віри євангельської «Світло для світу» відсвяткувала Новий Рік у залі нового молитовного будинку, де було зібрано до 100 чоловік разом із гостями. Відчувалась колективна підготовка та вистроєний план заходів, адже молоді люди змогли чудово відпочити за вишукано прикрашеними столами, поласувати благословенним Богом меню, поспілкуватися у колі друзів, адже зал було поділено на 7 зручних круглих столиків на 12 персон. На святі лунав хороший настрій, приємна музика у теплій затишній атмосфері, усі молоді люди були нарядними, кожний приніс із собою подарунок, щоб ніхто не залишився без сюрпризу.

Після служіння, яке провели молоді брати, була чудова молитва, потім зробили колективне фото, що запам‘ятається назавжди, як святкування історичного Нового Року, першого після відкриття молитовного будинку. На святі були різноманітні конкурси, ігри, привітання від столиків, молодь мала змогу показати свої, дані Богом, таланти; нагороджувалися грамотами брати та сестри у різних номінаціях людини року, що були обрані анонімним голосуванням; молодь підготувала пізнавальну сценку про те, як часто народ ховається за хибну, пусту, оманливу віру, не бажаючи відкрити глибини істинного християнського життя із Богом.

Божа присутність та затишна дружня атмосфера не відпускала молодь по домах, хотілося ще і ще продовження свята, і так не вистачало того часу, що так швидко втік від всіх нас, залишивши позаду приємні спогади та ще більше поєднавши нас усіх у спільній меті – служіння Богові.

Запрошуємо усіх бажаючих на святкування наступного Нового Року! Облиште пусті сподівання та обрядові етапи святкування, новорічні мюзикли, привітання президента, алкоголь, розбещеність… Завітайте до молитовного будинку та відчуйте істинне свято, вступіть у Новий Рік разом із Богом!

      З Новим Роком вас і Божих благословінь!
Фото
01.jpg
03_menyu.jpg
Категорії: Новини

Напишіть відгук


Джерело